A101 23 Ağustos aktül ürün katalogları bu hafta indirimleri sizlerle. Üstelik çocuklarınızı da düşünen bir sayfa ile geliyor. Lisanslı çocuk kol saati 14,95 TL olarak sunulan ilk ürün oluyor. Bu ürünün ardından ise Lisanslı yazı tahtası çeşitleri 13,95 TL (adet) olarak raflarda bulunacak. 23 Ağustos indirimlerinde Eğitici yapboz 14,95 TL (adet) sizlerle olacakken Kinetik kum 14,95 TL (adet) de yer alacak. Ayrıca oyuncaklar da sizlerle. Oyuncak maskeli bebek 9,95 TL (adet), Oyuncak pastalı piknik seti 9,95 TL, Oyuncak metal arabalar 4’lü 9,95 TL, Oyuncak bultak araçlar 9,95 TL (adet) sizlerle. Daha fazla indirimde Lisanslı çantalı oyun hamuru seti 14,95 TL yerini alacak. Oyuncak kurmalı zıplayan civciv 3,95 TL (adet) ve Benim adım kitap serisi 3,95 TL (adet) de sizlerle olacak. Son üründe ise Lisanslı araba lazımlık 16,95 TL (adet) ürünü sizlerle buluşacak. A101 aktüel ürünleri indirimli fırsatlarında daha fazla detay için görseli görmelisiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 16 Ağustos 2018 tarihinde, A101 23 Ağustos 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...