A101 aktüel ürün kataloglarında VODAFONE sayfası var. A101 - Vodafone işbirliği içindeki bir kampanyayı sizlere anlatalım. Aylık altın paket SADECE A101'DE olarak sizlerle. Bu pakette neler mi var; 1 GB + 500 GK + 100 SMS... Tüm bunlar sadece 18,00 TL. GERÇEKTEN MUHTEŞEM... Muadillerindeki fiyatlar 25 lira civarında oynarken Vodafone kalitesi ile hem ucuz hem iyi hizmet mümkün hale geliyor. Sayfada Video Pass paketi de var. Bu ürün haftalık olarak Youtube ve izlesene sitelerinde 10 TL'ye sınırsız keyif sunuyor. Ayrıca Sosyal Medya Pass + İletişim Pass faturasıza özel A101'de sizlerle... İnternetten yemeden Facebook, Instagram, Twitter ve Whatsapp ayrıca Facebook Messanger kullanmak artık mümkün. Muhteşem bir kampanya ve haftalık sadece 9TL... Gerçekten iyi fiyat gerçekten kalite A101 ile sizlerle. Üstelik Vodafone kalitesi... Daha fazlası için sayfanın alt kısmında yer alan bilgilere göz atmayı ihmal etmeyin.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 16 Ağustos 2018 tarihinde, A101 23 Ağustos 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...