A101 23 eylül fırsatları 24 eylül yerine 1 gün erkenden geliyor. Kurban bayramı sebebi ile erken gelen kataloglarda bakın neler var… Bir önceki sayfada da açıkladığımız bazı ürünleri yeni bir sayfaya taşıdık. İşte a101 aktüel 4. Sayfasından detaylar… Bayrama özel aktüel katalogda; Glade oda ve kumaş spreyi çeşitleri 500ml, Glade jel hava temizleyici çeşitleri, Glade mini jel çeşitleri, Glade parfüm kesecikleri çeşitleri ve Glade araba kokusu çeşitleri sizlerle. Ayrıca La Diva 4x45 g sabun ürünü kayısı, zeytin yaprağı, gül/susam ve papatya, lavanta seçenekleri ile geliyor. 5li Güç klozet bloğu Domestos, Banat 4lü diş fırçası, Leylak kokulu 3x80 adet Sleepy ıslak havlu, 1 TL’den fıstıklı/peynirli mısır çerezi Cheetos, Otoman kuru meyve 200g, Eti Alaska Frigo bitter/sütlü soğuk atıştırmalık 60gr, Cheetos süt mısır çeşnili mısır çerezi, Nestle sütlü/bitter çikolatalı gofret, Kanola yağı 5L Doalya, Kemal Kükrer acılı/acısız şalgam suyu, Bomb-X enerji içeceği 250ml ve 2,5L didi şeftali aromalı soğuk çay sizlerle.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 21 Eylül 2015 tarihinde, A101 23 Eylül 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...