A101 23 eylül 2015 aktüel ürünler kataloğu bu hafta 24 eylül 2015 aktüel ürünler kataloğu yerine sizlerle. Bu hafta 1. Sayfada pek çok ürün var. Kurban Bayramı Özel sayısında A101 bu sayfada bakın hangi süper ürünlerle sizlerle… Vestel 7’’ ECO III tablet ürünü IPS ekran, Android 5.0 Lolipop işletim ssitemi, 8GB dahili hafıza, 1GB DDR ram özellikleri ile 2 yıl Vestel servis güvencesi ile 169,00 TL. Bu ürün ile beraber kullanabileceğiniz 7’’ klavyeli tablet kılıfı da sadece 14,95 TL. A101 Hi-Level taşınabilir şarj cihazı ürünü 4400 mAh pil kapasitesi özelliği ile sizlerle 19,95TL fiyatı ile buluşuyor. Toshiba 16GB Micro SDHC hafıza kartı ve Toshiba 16GB USB bellek de bu sayfada yerini alıyor. Hometech mini uydu alıcısı, JWIN CG3401 klasik gitar ürünü 4 farklı renk seçeneği ile sadece 59,00 TL. Kılıflı budama testeresi, Piranha Ixenit R/X type oto teyp, Plenty oto bakım seti, Hi-Level telefon tutucu, laptop bölmeli sırt çantası, çeşitli oyuncak ürünler de Osram enerji tasarruflu ampul bu hafta sizlerle 1. sayfada 23 eylül kataloğunda buluşuyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 21 Eylül 2015 tarihinde, A101 23 Eylül 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...