A101 23 mart 2017 perşembe fırsatlarında bulunan bu hafta kataloglarında ilk olarak yer alan LAV Romans serisi ürünlerini inceleyelim. Uzun zamandır beklenen bu ürünler A101'e nihayetinde 23 Mart perşembe günü geliyor. Pek çok hanımın beklediği bu ürüne rağbet oldukça yoğun olacağa benziyor. Ayrıca bu ürünlerin yanı sıra beklenen bir diğer ürün olan 9 parça vivaldi tencere seti de sizlele oluyor. Romans serisi ürünlere değinecek olursak: Bu sayfada 12 parça çay seti 14,95 TL fiyatı ile sizlerle. Romans şekerlik ise 3,50 TL. Ayrıca bu hafta Romans kulplu bardak şık yapısı ile 2,00 TL. Romans tatlı kasesi de 2,00 TL Aadet fiyatı ile sizlerle oluyor. Ayaklı meşrubat bardağı da 2,50 TL olarak sizlerle buluşuyor. Kahve yanı bardağında 1,25 TL fiyat sizlerle olurken A101 23 MART kataloğunda saklama kabı da 1,75 TL. Romans reçellik 1,50 TL'den, kahvaltı tabağı ise 1,50 TL'den satılıyor. Bu sayfada ayrıca saklama kabı ürünleri 0,95 TL olarak Ottimo çay bardağı 6'lı ise 2,45 TL olarak sizlerle. Ottimo 6lı su bardağı ürünü de 2,75 TL olarak sunulurken kulplu çay bardağı 6lı ottimo ürünü de 5,45 TL fiyatı ile sizlerle oluyor. Bu ürünlerin yanı sıra pek çok fırsat da A101 23 Mart aktüel ürünlerinde sizlerle buluşuyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 17 Mart 2017 tarihinde, A101 23 Mart 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...