A101 18 Şubat 2017 aktüel ürünler kataloğu dev indirimleri hafta sonu fırsatları ve bu hafta kampanyalarında “İkincisi %50 İndirimli” sayfa sizlerle. Bu sayfada ne alırsanız aynı üründen 2. Kez aynı alışverişte almanız gerekiyor ve böylece o ürünün fiyatında indirimi görün. İkbal/Torku/Beşler dana kasap sucuk ikili alımda 16,50 TL’den adet olarak 12,38’e iniyor. Ancak DİKKAT… İkili alımda bu fiyata iniyor… Bir diğer indirimde Hanımdan hazır ekler var… Ayrıca Milkten çikolatalı ve sütlü puding de bu hafta sizlerle. Crax, Nimet markalı kurabiye çeşitleri de indirimde… Doritos mısır cipsi de A101 ile indirimde… Fairy bulaşık deterjanı 900ml ürününde de ikili alımda indirimli fiyat sizleri bekliyor. A101 18 Şubat 2017 ile – 24 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerli indirimlerini duyurdu ve ikincisi yüzde elli fırsatlarını bu şekilde sizlerle buluşturdu. A101 market yeni indirimleri ile Türkiye’de 81 ilde oluşu ile mahallenizde indirimleri sizlere sunuyor. A101 Market aktüel hafta sonu fırsatlarında yer alan detayları da bu haftalık aktardık ve Haftanın yıldızlarını inceledik. Yeni sayfada sizlere yeni hafta kataloglarını aktaracağız. İncelemeler Aktüel Ürünler ile devam edecek.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 17 Şubat 2017 tarihinde, A101 23 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...