A101 aktüel ürünleri 23 Şubat 2017 fırsatlarında bu hafta yine muhteşem indirimler sizlerle olacak. İlk olarak bu sayfada Samsung UE 55K6500 55” FHD Smart Kavisli LED Tv 2899,00 TL olarak sizlerle buluşacak. Bu ürün için detaylı bir açıklama yapmadan geçmek ürüne haksızlık olur. Bu muhteşem ürün ultra ince özellikte, FULL HD çözünürlükte ve uydu alıcısı içinde sizlerle. Dahili WiFi özeliği de bulunan ürün kavisli yani Curve olarak tasarlanmış. Akıllı kumandası ile gelen ürün USB’den film oynatabildiği gibi ayrıca Smart TV özelliğini barındırıyor. Taksit seçeneğine sahip ürün A101 23 Şubat kataloğunda yerini alıyor. Bir diğer üründe ise Hitachi 55” Ultra HD uydu alıcılı Smart Tv 2199,00 TL (duvara asma aparatı hediye) sizlerle. Bu üründen de kısaca bahsetmek gerekirse: 4K Ultra HD özellikte ve çözünürlükte geliyor ayrıca dahili WiFi ve UHD uydu alıcısı da içinde… Ücretsiz montaj servisindeki ürün VESTEL güvencesi ile sizlerle .Taksit imkanı da bulunan ürün duvara asma aparatı hediyesi ile sizlerle. Bu arada ürün ebatı 55’’ yani yaklaşık 140cm. Sayfa devamında A101 23 Şubat aktüel ürünlerinde Attlas matkap-taşlama-akülü vidalama Eco 3’lü Set 149,00 TL olarak, kombine ve uç dübel seti 14,95 TL ve son olarak akıllı anahtar pense 2’li 17,95 TL olarak sizlerle.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 17 Şubat 2017 tarihinde, A101 23 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...