A101 23 temmuz aktüel kataloglarından yeni fırsatlar sizlerle. A101 23 temmuz aktüel ürünler kataloğunda vitrinde 499,00 TL fiyatı ile süper bir ürün sizleri bekliyor. Piyasadan çok çok ucuza a101'de olacak olan bu ürüne değinelim. A101 Samsung Galaxy J100 akıllı cep telefonu ürünü 1,2 GHz Quad Core işlemci, Android 4.4 KitKat işletim sistemi, WiFi, 5.0 MP arka kamera, 2.0MP ön kamera ve 64GB'e kadar yükseltilebilen hafıza özellikleri ile sizlerle.Ürün Samsung Türkiye garantili olarak renk ve stoklarla sınırlıdır. Ayrıca bu sayfada Sandisk 8GB USB bellek, Sandisk 16GB USB bellek ve 16GB ultra Micro SD Class 10 kart ürünü de sizlerle. 23 Temmuz perşembe günü satışa çıkacak olan bu ürüne ait detaylar ve net görseller önümüzdeki günlerde sizlerle olacak. Daha fazla detay ve görsel için bizi takip etmeye devam edin. Unutmayın a101; aktüel ürünlerden takip edilir. Sıradaki sayfa ile kaldığımız yerden devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 15 Temmuz 2015 tarihinde, A101 23 Temmuz 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...