A101 24 Ağustos aktüel kataloglarında tekli ürün fırsatı var. A101 aktüel devasa indirimlerinde bu hafta çok güzel bir ürüne yer verdi. Bu hafta A101 markette 10 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda ekstra indirimli olarak satın alabileceğiniz bu ürünü çok beğeneceksiniz. Genellile çok tercih edilen ürünler indirime girdiği için A101 müşterile her hafta sonu bu ürünlerden memnun kalıyor. Bu hafta 24 Ağustos tarihinde indirime giren ürün ise Marmarabirlik Kuru Sele Doğal Siyah Zeytin 800 g 9,95 TL olarak satışa çıkarılıyor. 10 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda bu ürünün indirime girdiği sizlere 24 Ağustos 2019 tarihinde A101 marketlerinde söylenecektir. Ürün hakkında yorumlarınızı her zaman https://aktuel-urunler.com sayfasına gönderebilirsiniz. Bu ürün 24-30 Ağustos tarihlerinde A101 marketlerinde geçerli olacaktır. Bu ürüne ihtiyacı olan vatandaşlar çok daha ucuza almak için 24 Ağustos tarihini bekleyebilirler. Her zaman kaliteli ve çok uygun fiyatlar A101'de.... Bu hafta sonu sizleri A101 marketlerine çağırıyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 23 Ağustos 2019 tarihinde, A101 24 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...