A101 24 mart aktüel ürün kataloglarında muhteşem indirimler tüm hızı ile devam ediyor ve biz de bu katalogda yer alan ürünleri incelemeye ve fiyatları karşılaştırmaya devam ediyoruz. Bu sayfada A101 bebek ürünleri sunarak, bebek sahiplerini mutlu etmeyi başarıyor. Oldukça makul fiyatlara ve indirimli olarak sunulan bebek bezi ve benzeri ürünlerdeki fırsatlar sevindirici. Ürünlerin neler olduğu konusuna gelecek olursak; Prima fırsat paketi ürünü 88li maxi, 72li Juniour bebek bezi çeşitleri adet fiyatı 36,9 5TL’den sunulmuş. Restorex 1litre şampuan çeşitleri, Banat saç fırçası çeşitleri, Oral B Pro Expert ağız bakım suyu 2x500ml ürünleri bu sayfada yerini alan diğer ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Sevilen ürünler Rocco sıkı şeker çeşitleri, Bebeto yumuşak şeker çeşitleri, Rocco rengarenk meyve aromalı şeker de bu sayfada yerini almış. Bahar ve yaz aylarının gelmesi ile tüketimi artan Didi soğuk çay çeşitleri ve kafeinsiz Coca-Cola ürünü de bu sayfada sunulmuş. A101 24 mart sayfalarında ayrıca adet fiyatı 1TL’den soslu yer fıstığı, tuzlu fıstık, sarı leblebi, soslu mısır ve ayçekirdeği ürünlerini de sunmuş. Adet fiyatı 2 TL’den ise badem içi, fındık içi ve antep fıstığı sunulmuş. Son olarak kuru meyve ve çıtır leblebi ürünleri de bu haftanın kataloglarına eklenmiş.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 21 Mart 2016 tarihinde, A101 24 Mart 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...