A101 aktüel harika indirimleri ile geliyor. A101 24 Ocak Perşembe günü dev indirimlerini sizlerle buluşturuyor. Bu hafta A101 takipçilerinin çok fazla dile getirdiği ürünler listesini detaylıca inceleyelim… Fantom Toz Torbalı Süpürge 259,00 TL olarak satışa sunuluyor. Çok cazip fırsata sunan bu aktüel ürünü almak isteyenler doğruca A101 marketlerde buluşuyor. Bir diğer ürün ise Saç Kurutma Makinesi 49,95 TL ve hayatınızı kolaylaştıracak, vaktinizin çoğu size kalacak bir ürün Elektrikli Cezve 29,95 TL olarak kataloglarda yerini alıyor. Kampanyalar bu ürünlerle sınırlı değil… Bayanları çok sevindirecek bir diğer ürün ise muhteşem fiyatı ile El Süpürgesi sadece 44,95 TL olarak raflarda yerini alıyor. Bu ürünü kullanarak evinizde büyük avantaj sağlayabilirsiniz. Ufak şeyler için süpürgenizi çalıştırmanıza artık gerek yok. Fırsat kapınıza geldi. Haydi, A101 ürünlerini ve fiyatlarını sevenler… 24 Ocak Perşembe günü sizi önemli fırsatlar bekliyor. Ev Tekstili ürünlerinde olan Lastikli Penye Çarşaf 16,95 TL ve Banyo Halısı 34,95 TL olarak kampanyada… Ayrıca Bayan Pijama Takımı 29,95 TL olarak satışa sunuluyor. Daha fazlası için aktuel-urunler.com olarak devam ediyoruz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 17 Ocak 2019 tarihinde, A101 24 Ocak 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...