A101 22 Ağustos 2016 - 28 Ağustos 2016 tarihleri arasında geçerli olacak olan aktüel fırsat ürünleri yayınlandı. Bu hafta a101 aktüel hafta boyu indirimlerinde ikincisinde %50 indirim olan ürünler yine sizlerle. Üstelik bu sayfada pek çok çikolata ürünü var. Kurban Bayramı’nın da yaklaşması ile bu ürünler oldukça rağbet göreceğe benziyor. 22 Ağustos 2016 - 28 Ağustos 2016 tarihleri arasında geçerli olacak olan indirimler etek tek değinecek olur isek bu hafta a101 marketlerde Ülker Hobby fındık bar çikolata 250gr ürünü sizlerle. Bu sayfada yer alan ürünler için bir fiyat belirtmeyen A101 sadece 2. Alımda ürünün %50 indirimli olduğunu sizlerle paylaşmış durumda… Bir diğer ürün ise Albeni sütlü çikolata kaplı ve karamel kremalı bisküvi 60gr… Bir başka ürün ise Ülker napoliten çikolata 33gr ürünü sizlerle. Devam edecek olursak indirimlerde Eti Antep fıstıklı sütlü çikolata 34gr, Melodi bütün fındıklı çikolata 30gr, Nutymax fındık krema dolgulu gofret 46gr, Milka Milknis sütlü krema dolgulu çikolata 87,5 gr ürünleri de bu sayfada sizlerle. Vince markalı olarak ise sütlü/bitter kaşık çikolata 48gr, Vince fındıklı sütlü çikolata 80gr, Vince Antep fıstıklı sütlü çikolata 80gr, Vince bütün fındıklı sütlü çikolata 100gr, Vince sütlü çikolata 80gr ve Vince bitter çikolata 80gr ürünleri sizlerle. Ek olarak ise Milka Cows sütlü ve beyaz çikolata 100gr ile Milka çilekli yoğurtlu çikolata 100gr ürünleri de sizlerle.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Ağustos 2016 tarihinde, A101 25 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...