A101 25 ağustos 2016 aktüel ürünler Perşembe fırsatları indirimli ürünlerinde bu hafta mobilya ürünleri, oyuncaklar ve çeşitli kişisel ürünler sizlerle. Özellikle “ÇOK AMAÇLI KAPAKLI DOLAP” ürünü önemli bir yer kaplarken diğer ürünler de A101 aktüel ürünlerinde fırsat ürünü olarak sizlerle oluyor. 99,90 TL fiyatı 4 raflı özelliği, 150x60x35 cm ebatları ve melamin kaplı yonga levhadan üretilmiş yapısı ile bu çok amaçlı kapaklı dolap ürünü kaçmaz. Üstelik 13,00x8 taksit imkanı da A101’de. Ürüne ait fotoğrafları A101 kataloğunda paylaşmış biz de bu ürünü görünüz diye kataloğu konumuzda sunduk. Bir ileri ürün grubunda ise oyuncaklar sizlerle oluyor. Çocuğunuzu veya küçükleri mutlu etmenin bir yolu olan bu oyuncaklar arasında bu hafta oyuncak toplu el arabası ürünü 12,95 TL’den sizlerle. Oyuncak mini bloklu çek çek araba ürünü de 87 parça olarak 14,95 TL’den sizlerle. Bir diğer ürün ise 4,95 TL fiyatı ile oyuncak robot… Ardından ise oyuncak olta seti 5,95 TL’den ve oyuncak davul da 4,95 TL’den sizlerle. Tekstil ürünlerinde ise bu hafta ve bu sayfada yine önemli ürünler var. Silk & Blue bayan desenli bato 2’li ürünü, dertsiz masa örtüsü ürünü, mutfak önlüğü seti 3’lü ürünü sizlerle. Ayrıca ek olarak büyük boy tela hurç ve orta boy tela hurç ürünleri bu hafta sizlerle.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Ağustos 2016 tarihinde, A101 25 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...