A101 27 ağustos 2016 aktüel ürünler kataloğu dev indirimleri ve muhteşem fırsatlarında bu hafta sonu önemli ürünler sizlere. A101 aktüel ürünler hafta sonu fırsatlarında yer alan ve pek çok önemli indirimi barındıran bu sayfaların en önemlilerinden biri olan bu incelemesine başladığımız aktüel a101 fırsatı sayfasında yok yok… Temizlik ürünlerinden gıda ürünlerinde kadar pek çok önemli ürün bu sayfada indirime giriyor ve 27 Ağustosa cumartesi ve 28 ağustos Pazar günleri sizlerle oluyor. Ürünlerin tek tek isim ve fiyatları ile incelememizi derinleştirelim. Peros toz deterjan 5kg ürünü 9,95 TL fiyatı ile oldukça sevindirici bir haber ile karşımızda… Çiçeğim çamaşır yumuşatıcısı 5 lt ürünü ise 6,95 TL fiyatı ile A101’de yerini alan bir başka ürün oluyor. Çiçeğim ultra yoğun çamaşır suyu 4 kg ürünü 5,9 5TL olarak sunulurken Çiçeğim bulaşık makinesi deterjanı 4 lt limon parfümlü 6,95 TL’den sizlerle oluyor. Gıda ürünlerinde ise Akmina aromalı maden suyu 200ml çeşitleri 0,75 TL adet fiyatı ile sizlerle olurken Lipton buzlu çay Ice Tea şeftali aromalı ürünü 1,00 TL’den sizlerle oluyor. Haribo altın ayıcık yumuşak şeker 160gr “YENİ ÜRÜN” damgası ile 2,45 TL adet fiyatına sahip olarak sizlerle. Malatya Pazarı Karma yerli malı kurumeyve – kuruyemiş 40gr ürünü 1,75 TL’den, Malatya Pazarı Karma aloha tropikal kurumeyve – kuruyemiş 40gr da 1,95 TL’den sizlerle. Son olarak ise Çerezya çıtır leblebi 200gr 2,25 TL’den A101 market hafta sonu sayfasını sonlandırıyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Ağustos 2016 tarihinde, A101 25 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...