A101 25 şubat 2016 aktüel ürünleri kataloğunda muhteşem fırsatlar başlıyor. A101 aktüel ürünlerinin muhteşem kampanyalı fırsatlarında bu hafta yine bir TV ürünü bizleri karşılıyor. 999,00 TL'ye satılacak olan bu ürünün adı ve modeli Hi-Level 43HL500 43'' uydu alıcılı LED TV. Bu ürün Vestel güvencesi, dahili uydu alıcısı ve duvara asma aparatı hediyeleri ile geliyor. Bir diğer muhteşem aktüel ürün ise gittikçe tanınan ve kalitesini artıran Hometech Wi101 2in 1 tablet oluyor. Bu ürün Windows 10 ile birlikte geliyor ve 4 çekirdekli işlemciye sahip. 2 yıl garantisi bulunan bu üründe IPS ekran kullanılmış ve ne bir tablet ne bir bilgisayar, her ikisi de... Şeklinde nitelendirilebilecek muhteşem bir ürün. Ayrıca bu sayfada Hometech HT1010 full HD uydu alıcısı, ışıldak gibi ürünler de sunulmuş. Çift kişilik tay tüyü yatak örtüsü takımı, iki mekanizmalı stor perde, kapı önü paspası, dolap içi raf, çekyat örtüsü, oyuncaklar ve çorap ürünleri de a101 25 şubat katalogunun ilk sayfasında yerini almış. Daha fazlasını kataloglardan inceleyebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Şubat 2016 tarihinde, A101 25 Şubat 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...