A101 25 şubat aktüel kataloglarında dur durak bilmeyen indirimler devam ediyor. Bu haftanın yeni sayfasında a101 Koroplast markalı ürünlerde indirime gidiyor. 16 yapraklı yağlı pişirme kağıdı, 15m streç film, 30lu buzdolabı poşeti, 10m alüminyum folyo, kokulu büzgülü çöp torbası 20 adet ürünleri bu sayfanın koroplast ürünleri olarak karşımıza çıkıyor. İhtiyacı olanların kaçırmaması gereken fiyatlar ile sunulan bu ürünleri de tavsiye ederiz. Ayrıca bu sayfafanın yarısında A101 market, 22 şubat - 28 şubat tarihleri arasında geçerli olacağını duyurduğu Keskinoğlu markalı ürünleri de sunuyor. Bu ürünler piliçten yapılabilecek her şeyden oluşuyor. Piliç uzun sosis, piliç döner, piliç kebap, piliç arnavut ciğeri, piliç kadınbudu, piliç schnitzel, piliç soslu kanat gibi pek çok ürünün yanında başka ürünler de sunulmuş. A101 25 şubat aktüel kataloglarının dev indirimlerini bir sonraki sayfa ile devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Şubat 2016 tarihinde, A101 25 Şubat 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...