A101 market 20 Temmuz hafta sonu indirimleri yaz avantajları ile gelirken ayrıca tekli muhteşem indirimler ile de sizlerle olmaya devam ediyor. Bu haftanın A101 AKTÜEL ÜRÜNLER detaylarında 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olmak üzere muhteşem fiyatı ile Dardanel Ton klasik ürünü 400gr olarak sizlerle… 20 TEMMUZ 2019 ile 26 TEMMUZ 2019 tarihleri arasında geçerli olacak olan fiyatı ile A101 market özel indirimleri sizleri bu fırsatı ile memnun edecek. 29,95 TL normal satış fiyatına sahip ürün için ilgili tarihler arasında 10 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda ve şartları sağladığınızda bu ürün 14,45 TL’ye iniyor. Şaşırtıcı derecede çok indirime sahip olan bu ürün oldukça iyi… Hem leziz hem de kaliteli olan ürünler sunan A101 market indirimleri sizleri memnun etmeye devam edecek. Tekli fırsatları ile her kesimden müşterisini marketine davet edecek. Teşekkürler A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Temmuz 2019 tarihinde, A101 25 Temmuz 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...