A101 aktüel ürünleri hafta sonu başlangıçlı indirimli sayfaları yayınlanmaya devam ediyor. A101 21 Ekim 2017 ile 27 Ekim 2017 tarihleri arasında geçerli olacak olan fırsatları duyurmayı sürdürüyor. İlk olarak 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde Mr Muscle Sprey Mutfak Temizleyici 750ml ürünü 8,90 TL’den 3,95 TL’ye iniyor. Bu muhteşem indirim için yapılması gereken şey ise 21-27 ekim tarihleri arasında A101 marketten en az 10 TL alışveriş yapıp o alışverişte bu ürünü alabilmek… A101 market indirimleri tam anlamı ile harikalar yaratmaya devame diyor demek hata olmaz. Bu haftanın muhteşem indirimlerinin adresi olmaya yine en büyük aday olan bu 7000 marketli dev; ülkemizi ve takipçilerini mutlu etmeye devam ediyor. Oldukça iyi işler çıkaran A101; fırsatları ile müşterilerini sevindirmeyi çok iyi biliyor. Her eve lazım Mr Muscle Sprey Mutfak Temizleyici 750ml için çok fazla para harcamanıza gerek kalmadan 3,95 TL’ye bu ürünü alabiliyorsunuz. Katalog altında ise şöyle bir uyarıya yer verilmiş: “Kampanya 21-27 ekim tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya dahil olan ürün, indirimli ürün alımında geçerli değildir ve kişi başına ürün sayısı 2 adet ile sınırlıdır.” Bu hususa da dikkat ederek bu indirimden faydalanalım.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 20 Ekim 2017 tarihinde, A101 26 Ekim 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...