A101 26 Ekim perşembe kataloglarında görüldüğü gibi harika indirimler yer alıyor. Sosyal medyada çok konuşulan bu ürünlerin neler olduğuna dair kısa bir inceleme ile karşınızdayız. A101 marketlerinde yer alan ve müşterinin yüzünü güldüren harika ürünler var. A101 26 Ekim itibari ile sunacağı ürünlere bakacak olursak; Paşabahçe lisanslı kulplu bardak ilk olarak sizlerle. Diğer bir üründe Paşabahçe lisanslı ve desenli meşrubat bardağı yer alıyor. Ayrıca bu hafta 26 ekim itibari ile ve sınırlı stoklarla Pasta/börek kabı, Ceviz kıracağı, Rooc KLBK-05 desenli bıçak gibi ürünler de geliyor. Tam anlamı ile mutfak ürünleri sayfası olarak nitelenebilen sayfada Sunum tepsisi 2,95 TL gibi muhteşem bir fiyata sahip. Devam edelim... Çerezlik ve sunum sepeti inanılmaz fiyatı ile gelirken Plastik süzgeç ve baharatlık de bu fiyattan geri kalmıyor. Ayrıca Cricket Firepower doldurulabilir mutfak ve barbekü çakmağı da sizlerle. Devamında ise Eskitme boyalı tepsi, Keramike seramik çerezlik ve son olarak ise evinizin havasını değiştirecek güzel ve hoş bir ürün Canlı çiçek salon bitkileri 9,95 TL olarak sizlerle. A101 market sosyal medyayı sallamaya devam ederken muhteşem indirimleri için şimdiden alışveriş listeleri hazır... A101 26 ekim sunacağı ürünler için müşterileri listelerini hazır etti bile... Teşekkürler A101 Market...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 20 Ekim 2017 tarihinde, A101 26 Ekim 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...