A101 kampanya detaylarına hız kesmeden devam ediyoruz. A101 aktüel ile muhteşem fırsatlar sizlere 26 Eylül Perşembe günü sunuluyor. A101 aktüel ürünler kataloglarını https://aktuel-urunler.com adresinde incelemeye başlıyoruz. İşte detaylar... 26 Eylül 2019 Perşembe indirimlerinde dev boyut yine devam ediyor. XXL aktüel malzemelerin bulunduğu bu katalogda bakın daha neler var neler... Soffio Çocuk Bezi Çeşitleri 49,95 TL olarak ebeveynleri sevindiriyor. Bu ürünün detaylarına inecek olursak Maxi, Junior ve Extra Large boyutları olduğunu görüyoruz. Ayrıca bu hafta Nar Toz Şeker 44,95 TL olarak indirime giriyor. Mutfak alışverişinizi yapamadan önce bu katalogları inceleyip fırsatlardan yararlanabilirsiniz. A101 aktüel ile kampanyalar 26 Eylül tarihinde de devam ediyor. Karadem Filiz Siyah Çay 59,90 TL ve Yarım Yağlı Süzme Peynir 27,95 TL olarak satışa çıkarılıyor. İçim Tost Peyniri 54,95 TL ve Erikli Su 7,95 TL olarak indirimde... Bu hafta 26 Eylül Perşembe günü A101 takipçileri için oldukça kaliteli bir gün olacak... Mutlu günler dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 20 Eylül 2019 tarihinde, A101 26 Eylül 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...