A101 26 kasım aktüel kataloglarının 4. sayfası olan perşembe aktüeli son sayfasında da A101 indirimlerini konuşturmuş. Bu sayfanın incelemesinde de ürünleri sizlere aktarıp başlıyoruz. Çok amaçlı dolap ürününü A101 lşaşırtan süper fiyatı ile sunmuş. Bir sonraki üründe ise Zigon sehpa 3lü ürünü "bu kadar süper indirime de, yok artık" fiyatı ile 26 kasımda alıcısını bekleyecek. Porland tekli porselen ürünler, çift taraflı balık tavası, tava, orta boy güveç tenceresi, 6lı güveç seti, tanesi 1 TL'den plastik ürünler, Armina çelik sütlük, Armina çelik sahan, kaydırmaz desenli kesim panosu, 3lü saklama kabı seti, kulplu süzgeç, Güral Porselden'den porselen kase, oval erzak kabı, desenli saklama kabı, patates+ soğan kabı, saklama kabı Luminarc ürünleri de mutfağınızı süsleyen ve işinizi kolaylaştıran ürünler olarak dikkat çekiyor. Tabi bu ürünlerin stoklarla sınırlı oluşunu da "afişteki ürünlerin her birinin 6000 adet ile stokludur" şeklinde belirtmişler. Bu haftanın A101 aktüel perşembe kataloglarının incelemesi bitti. Yeni sayfalarda görüşmek üzere.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Kasım 2015 tarihinde, A101 26 Kasım 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 26 Kasım Aktüel İnceleme – Dolap ve Mutfak” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...