A101 26 kasım 2015 aktüel ürün kataloglarında 2. yeni sayfada pek çok ürün var. A101 bu sayfasında Sek süt ve süt ürünlerini sizler için uygun fiyata sunmuş. Bu sayfanın incelemesinde çokça gıda ürünü ile karşılaşabilirsiniz. Gelelim inceleme detaylarına... Sek markalı olarak; kaymaksız yoğurt, labne, süt beyaz, ayran, tereyağı, çilek/muz/çikolatalı sütler sizlere sunulmuş. Ayrıca 23 Kasım ve 29 Kasım tarihleri arasında geçerli olacağı belirtilen 2 farklı ürün konsepti de var. Bu ürünlerde a101 aktüel kataloğun solunda yer alanlar şöyle: Ekici hellim peyniri, Yörsan yarım yağlı beyaz peynir, Tarabya kaşar peyniri, Birşah yarım yağlı süt, Bozbeyi tam yağlı ezine peyniri, Birşah süzme yoğurt, Hanımdan leziz tatlılar sunulmuş. Sağ tarafta ise A101; dana-kuzu/dana kıyma, köfte çeşitleri, Sucuk, piliç burger, piliç naget, salam, kokteyl sosis, piliç sucuk, piliç köfte, piliç kebap, piliç salam dlilimli ve piliç döner oldukça iyi fiyata 26 kasım kataloğuna eklenmiş ancak 23-29 Kasım tarihleri arasında geçerli olduğu belirtilmiş.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Kasım 2015 tarihinde, A101 26 Kasım 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 3 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 26 Kasım Aktüel Ürünleri – Gıda Fırsatları” için 3 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...