A101 aktüel ürünleri 26 mart 2015 haftası ile mart 2015 ayının son kataloglarını sunuyor. Bu haftanın 5. sayfasında ise bakın neler var. 2 farklı ürün biçimi ile bu sayfa hazırlanmış. Bir yanda makyaj malzemeleri diğer yanda ise ağız bakım ürünleri var. 1. bölümde yer alan ürünlerden bahsedelim. pudra çeşitleri ve allık çeşitleri Golden Rose Silky Touch, Golden Rose göz altı kapatıcısı, Golden Rose palet far 5'li, Golden Rose Perfect Shine ruj çeşitleri, Golden Rose roll-on dudak parlatıcısı, Golden Rose Paris oje, Agiss ısıtıcılı sir ağda Roll-On seti (içerisinde 1 adet roll-on ağda ısıtıcı, 2 adet roll-on ağda 100ml, 1 ad. 2m ağda bezi, 3 adet temzileme mendili bulunmaktadır), saç fırçası Banat da burada. Alt tarafta ise diş bakımı denilince akla gelen Colgate'ten 3 farklı ürün var. 1+1 bedavalı Colgate diş fırçası, 75ml Colgate diş arası temizleyici macun, Colgate ağız bakım suyu 500ml sizlerle. İşte o ürünlerin yer aldığı görsel hemen altta.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Mart 2015 tarihinde, A101 26 Mart 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...