A101 26 mart perşembe aktüel ürünlerinde 3. sayfa ile bu haftaya hız kesmeden devam ediyoruz. Bu sayfada da yine harika ürünler var. Sinbo SVC 3460 ıslak / kuru elektrikli araba süpürgesi ( ıslak ve kuru kullanım, dar alanlara ulaşma aparatlı, Hepa filtresi, torbasız yıkanabilir filtre, hafif ve güçlü, 85 db ses seviyesi, 12V ve 60 W, 2 yıl garanti), King P740 buharlı ütü ( 2400watt, seramik taban, 350ml su haznesi, damlama önleyici sistem, kendi kendini temizleme fonksiyonu, 4 yıl garanti), Sinbo SHD 2696 saç kurutma makinesi (2 hız seçeneği, 2 seviyeli sıcaklık ayarı, DC motoru, aşırı ısınma karşısında kapanma özelliği, hava yoğunlaştırıcı başlık, ısınma halkası, 1600W ve 2 yıl garanti), Sinbo 4354 şarjlı saç kesme makinesi , Sinbo renkli cam dijital baskül, çoklu şarj aleti seti, dekoratif ayna, askı, vakumlu hurç 3Lü, pazar arabası gibi pek çok ürün bu sayfada sizlerle. Bu ürünlerden daha fazlası ve ürünlerin görseli ile detaylarını katalog görselinde görebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Mart 2015 tarihinde, A101 26 Mart 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...