A101 26 mart 2015 aktüel ürünler kataloğu bu haftanın indirim şampiyonluğuna yine aday. Bu haftanın kataloğunun 1. sayfasında yine yok yok. Samsung Galaxy K Zoom C111 ürünü 20.7 MP arka kamera, 60 fps Full HD video kayıt, 10X OPTİK zoom, Xenon flaş, ProSuggest özelliği, 4.8 inç HD süper amoled ekran, Exynos 5 6 çekirdekli işlemci, Android 4.4 işletim sistemi,1.7 - 1.3 GHz, 8 Gb dahili hafıza, 2GB ram ve NFC özellikleri ile ile birlikte 2 yıl Samsung Türkiye garantisi ile beraber 969,00 TL. Bu üründen sayfa altında yer alan yorum kısmında detay bulabileceksiniz. Ayrıca 16 GB SDHC micro hafıza kartı, Toshiba 16 GB USB bellek, Hometech uydu alıcı ve Canon çok fonksiyonlu Mg 2450 yazıcı da bu haftanın 1. sayfasında sizlerle. Yazıcı için detayı sitemizde bulabileceğiniz gibi diğer ürünler hakkında detayı da bulabilirsiniz. Sadece telefon için detay yorum olarak sayfa altında paylaşılacaktır. 26 Mart aktüel fırsatlarını kaçırmayın, diğer sayfa ile bu haftaya devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Mart 2015 tarihinde, A101 26 Mart 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...