A101 26 mayıs perşembe aktüel kataloglarında KEKSPIR fırsatları sizlerle. Bu leziz ve güzel ürünlerin yanı sıra pek çok leziz ürün de bu sayfada. Ayrıca basılı sayfada Vodafone faturasızlar için de bir kampanyadan bahsedilmiş. Sayfada yer alan A101 aktüel ürünleri ile devam edelim ve incelememizi derinleştirelim. Hürmet Duo Cream sütlü kakao kremalı bisküvi, Kekspır Hindistan cevizi ve çilek aromalı Marshmellowlu kek de bu sayfada. Sütlü kaplamalı kahve aromalı Marshmellowlu kek de bu sayfada. Bu leziz ürünlerin isimlerini görselden daha detaylı görebilirsiniz. Biz sizlere daha net bilgiler aktaralım. Öncelikle Kekspır nasıl bir lezzet, buna bakalım. Muadillerine nazaran kekleri daha ağızda dağılan ve daha kuru bir yapısı var. Ancak o kadar lezzetli ki muaddileri ile arasındaki fiyat farkını anlamanız imkansız. Bir tarafa diğer kek diğer tarafa Kekspır kek koyup karıştırdığınızda Kekspır diğer keke göre daha lezzetli. Özellikle bazı marketlerin sattığı ucuz ürünlere benzemiyor. Gerçekten muazzam tadı var. Bu sayfada ayrıca Kekspır'ın kekleri yok, tatlı ürünleri de var. Onları da deneme fırsatımız var. Basılı A101 26 mayıs sayfasında ayrıca Vodafone FATURASIZ TARİFELER'de sunulmuş. 17TL'ye 750dk + 1000 SMS + 1GB internet veya, 55 TL'ye 750DK + 1000SMS + 2GB internet de sizlerle olabilir. Detaylar ve daha fazlası için önümüzdeki haftaki incelememizi kaçırmayın.

Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 16 Mayıs 2016 tarihinde, A101 26 Mayıs 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...