A101 21 Nisan 2018 aktüel ürünlerinde bu hafta pek çok indirim var. Biliyorsunuz ki hafta sonları A101 bazı ürünlerde ve özellikle 1 üründe muhteşem indirimler yapıyor. Özellikle indirim anlamında harikalar yaratıyor ve kullanılması çok muhtemel ürünleri bu indirime konu ediyor. Bu haftada da benzer bir yaklaşım içinde olan A101 Acrivex anti bakteriyel sıvı sabun 650ml ürününü indirime alıyor. Ürün normal zamanlarda 11,95 TL’den satılıyor. Ancak A101 bu ürün için 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde 3,95 TL’ye bu ürünü alabileceğini söylüyor. Nasıl yani? 11,95 TL’lik ürünü 3,95 TL’ye almak için yapılması gereken tek şey 10 TL ve üzeri alışveriş yapmak mı, elbette… Belirli şartlarda bu fırsattan yararlanabileceğinizi unutmayın ki; A101 tarafından yapılan uyarılara ve hatırlatmalara da dikkat etmeli… Özellikle bu harcanan 10 TL’ye neler dahil değil, bu iyi anlaşılmalıdır. Bu Anlamda A101 yine EFSANE aktüel indirimli ürünleri sunmaya devam ediyor ve herkesi mutlu ediyor. Hem müşterilerini hem de müşteri çevrelerini bu indirimlere konu ediyor… Gerçekten muhteşem bir olgu ve muhteşem bir indirim… Teşekkürler indirimlerin en iyisi…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 20 Nisan 2018 tarihinde, A101 26 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...