A101 aktüel ürünleri 26 Nisan fırsatlarında bu hafta pek çok indirim var. Tamir-bakım ürünleri ve boya-badana ürünleri bu hafta sizlerle olacak. İlk olarak bu ürünlerden neler var bakalım. 4 basamaklı merdiven her şeyden önce sizlerle. Bu üründen sonra boya ürünlerine geçen A101 bakalım ne gibi indirimler sunmuş, görelim: Erde silikonlu mat duvar boyası bu hafta geliyor. Ek olarak bu hafta Erde tavan boyası da sizlerle olacak. Bir başka indirimli üründe ise Boya fırçası var. Unutmayan ve indirimlerine devam eden A101 markette Küçük boy boya rulosu de sizlerle olmuş. Boya için gerekli indirimler Koroplast koruyucu örtü ile ayrıca son bulmuş. Bu hafta indirimlerinde Nilsan anahtar priz ürünü, Nilsan topraklı priz ürünü, Nilsan kablolu topraklı priz 3’lü de geliyor. Son iki üründe ise Kodak Xtralife alkalin kalem/ince pil 4’lü fırsatı ve son olarak ise KL KLNM3613 şarjlı tornavida sizlerle oluyor. Bu hafta A101 26 nisan indirimlerinde bulunan en detaylı fırsatları inceledik. Sıradaki sayfada da 26 Nisan gününe ait Aldın Aldın Perşembe indirimleri var. Bakalım bu haftanın indirimleri nası devam etmiş, görelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 20 Nisan 2018 tarihinde, A101 26 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...