A101 26 Temmuz 2018 aktüel fırsat indirimlerinde çok özel ürün ve indirimler ile bu haftada birbirinden özel sürprizleri A101 market takipçilerine sunmaya devam ediyor. Hastavuk/Lezita/Keskinoğlu dondurulmuş piliç bonfile ve dondurulmuş piliç baget ürünlerinde çok özel kg fiyatları ile sofralarınıza lezzet katacak olan A101 marketleri daha pek çok sürprize bu haftada yer vermeye devam edecek. Lezita piliç döner 500g ürününde çok özel bir fiyatla karşınızda olan A101 aktüel fırsatları Zeo organik natürel sızma zeytinyağı 500ml ürünü ile de süper fırsatlarına bir yenisini ekliyor. A101 26 Temmuz aktüel fırsatlarında SEK kaymaksız yoğurt 3kg, Altınkılıç Gurme tam yağlı olgunlaştırılmış inek peyniri 250g ve Karper sürülebilir üçgen peynir 6x18g gibi süt ve süt ürünlerinde de çok özel indirimleri bulabileceksiniz. Mest dinlenme çayı süzme poşet 20’li ürünü ile başlayan içecek ürünleri indirimleri de özellikle dikkat çekecek. Dimes %100 nar suyu 1L ve Dimes Xpress C %100 karışık meyve suyu 1L ürünü lezzeti ile sofralarınızı şenlendirecek. A101 market fırsatlarında Cappy Pulpy portakal aromalı içecek 330ml ve Fanta portakal gazlı içecek 330ml ürünü de indirimli fiyatları ile bu sayfada sizleri bekliyor. Kalite ve uygun fiyatlı içerikleri ile A101 aktüel bu haftada çok özel fırsatlar ile karşınızda.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 20 Temmuz 2018 tarihinde, A101 26 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...