A101 aktüel ürün katalogları bu hafta indirimleri gelmeye devam ediyor. Bu haftanın listelerinde harika detaylar var. İlk olarak Black+Decker G-650 avuç taşlama ile başlayan indirimlerde Attlas tırpan 349,95 TL fiyatı ile göz dolduruyor. Harika detaylarında önemli indirimleri ile sevindiren A101 markette Attlas darbeli matkap 59,95 TL olarak gelen ve raflarda kapış kapış gidecek ürünler arasında yerini alıyor. A101 26 Temmuz tam anlamı ile harika indirimlerin beşiği haline gelmişlen bu indirimlerine Tornavida seti 3'lü ürününü de eklemeden geçmiyor. Aktuel-urunler.com incelmesinde ayrıca Attlas elektrikli ağaç kesme motoru ile devam eden ve pek çok kişi tarafından tercih sebebi haline gelen A101’de bu hafta Felix yağ ölçerli dijital baskül ürünü de satışa çıkıyor. A101 MARKET kampanyalarında Aprilla atr-7003 kulak & burun kılı kesme makinesi ve Sinbo ssm-2530 tost makinesi de sizlerle olurken bir diğer indirimli üründe Sinbo shb-3102 el blender seti yer alıyor. A101 aktüel 26 Temmuz kataloglarında Kiwi kcm-7510 elektrikli cezve ile de fırsatlar zirve noktasına ulaşıyor. Teşekkürler A101, yine muhteşem indirim ve fırsatlar ile bizlerlesin. Daha fazla detay için aktüel-urunler.com incelemelerine göz atmaya devam edebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 20 Temmuz 2018 tarihinde, A101 26 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...