A101 aktüel ürün katalogları mutfak ürünü fırsatları bu haftayı sizlerle buluşturuyor. A101 market fırsatlarında bu hafta Luminarc Arcopal yemek tabağı sizlerle olan ilk ürün… Bir diğeri yine Luminarc arcopal servis tabağı ve bir diğer ise Luminarc arcopal kase oluyor. BU hafta kataloglarında ayrıca Kale oto termos 30 litre olarak sizlerle oluyor. A101 market indirimlerinde bulunan fırsatlarda Universal pilates seti de sizlerle olan harika bir ürün…Aktuel-urunler.com olarak mutfak ürünleri incelemelerine devam edecek olursak; Glass4you borcam oval kapaklı tencere sizlerle oluyor. Ayrıca Silikon kek kalıbı 3'lü da sunan market Kurabiye şekillendirici kalıp çeşitleri ürünü de raflarda bulundurmanın heyacanını yaşıyor. A101 market indirimlerinde Saklama kabı 4'lü 3,50 TL olarak geliyor. Karma kase de sizlerle. Bir diğer fırsatta Kayık çerezlik 4'lü yer alırken ayrıca Plastik kapaklı saklama kabı da sizlerle. Bu hafta Çerezlik kase ve Desenli su şişesi ve yağlık da sunan market Saklama kabı 3'lü ürününde de indirimlerini konuşturmuş görünüyor. A101 markette Otantik tepsi ve Kılıflı cam matara da yer alırken Sempatik yumurtalık ve Dolap içi raf düzenleyici de sizlerle buluşuyor. 26 Temmuz sıcak indirimleri ile devam ediyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 20 Temmuz 2018 tarihinde, A101 26 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 26 Temmuz Mutfak Ürünleri Aktüel Ürün Kampanyası” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...