A101 aktüel dev kampanyaları ile geliyor. A101 27 Aralık tarihli kataloglarını yayınladı. Bizler de kampanya da yer alan ürünleri tek tek sizler için inceledik ve detaylandırdık. Bu hafta çok seveceğiniz ve çok işinize yarayacak ürünler de indirimler var. Siz değerli a101 takipçileri, bu haftanın kataloğunu haftalar öncesinden merak ediyorsunuz. Sizleri daha fazla meraklandırmadan katalog incelememize geçelim… Torku Light Süt 12,95 TL ve Keskinoğlu Gezen Tavuk yumurtası 10’lu 7,75 TL olarak mutfak ürünleri reyonunda sizleri bekliyor. Diğer kampanyalı ürün ise Selsüt Tam Yağlı Peynir Çeşitleri 300 g 7,75 TL ve Namet Dana Döner 250 g 12,95 TL olarak satışa sunuluyor. Cumhuriyet Dana Fermente Sucuk 25,95 TL olarak bütçe dostu… Bu hafta tatlı severleri unutmayan A101 marketler de Özsüt Sefer Usta Yaş Pasta Çeşitleri yerini alıyor. Üstelik 14,95 TL olan bu ürünü kaçırmamalısınız. Hanımdan Hazır Tatlı Revani 200 g 2,70 TL olarak sizleri bekliyor. Daha fazlası için aktuel-urunler.com olarak sizlerleyiz…

Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 20 Aralık 2018 tarihinde, A101 27 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...