A101 27 Kasım 2014 aktüel ürün kataloğunun 8. sayfası ile bu haftayı bitiriyoruz. Bu haftanın a101 aktüel kataloğunun en leziz ürünlerinin yer aldığı sayfa sizlerle. Bu sayfada Olips, Missbon, Falım, Tipitip makul fiyatlarla sizlerle. Ayrıca Milka’dan fındıklı-sütlü-bitter-üzümlü ve fındıklı-bonibonlu, oreo’lu çikolata çeşitleri 1,95 TL (adet fiyatı) ile sizlerle. Yine Milka’dan Bonibon, beyaz çikolatalı gofret sizlerle. Ve bisküvili krema dolgulu çikolata Lila Pause da 1,00 TL fiyatı ile bu sayfada. A101 aktüel kataloğunun 27 kasım tarihli sayısının sonuna gelirken bir sonraki haftaki a101 aktüel kataloğunda görüşmek üzere.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 19 Kasım 2014 tarihinde, A101 27 Kasım 2014 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...