A101 22 temmuz aktüel olarak bilinen ve hafta sonunda başlayacak olan A101 fırsatlarının bulunduğu muhteşem a101 fırsatlarında 22 – 28 temmuz tarihleri arası geçerli fırsatlarda neler var bakalım. Bu hafta Aktüel Ürün incelemelerinde A101yine çok konuşulacak. Öncü acı/tatlı biber salçası 1650 gr ürünü ile başlayan sayfada Diyar isot 180gr ile devam eden indirimlere bakalım. Yedigün portakal aromalı gazlı içecek 2,5 lt ürününde ikili alımda harika fiyat sunan A101 market, Çerezya tuzlu fıstık 200gr ile kombin yapmış ve bu üründe de ikili alımda indirim sunmuş. A101 detaylarında yer alan fırsatlara bakacak olursak; Milka çilekli yoğurtlu çikolata 100gr ürününde de aynı indirim şekli yer almış. Milkten Duo çikolatalı ve sütlü puding 4x70 gr ürünü de aynı indirim sunulmuş. Orkid platinum hijyenik ped çeşitlerinde de ikili alımda indirim sunan market bu ürün cinsi için 2 farklı fiyat belirlemiş. Bu detaylara ise a101.com.tr’den bakabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 21 Temmuz 2017 tarihinde, A101 27 Temmuz 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...