A101 27 TEMMUZ 2017 fırsatlarına daha yakından bakmaya devam ediyoruz. Bu hafta indirimlerinde 8 raflı çok amaçlı dolap ile başlayan fırsatlar yine Aldın Aldın sloganı ile sunulmuş. Termisil kulplu çay bardağı 6’lı ürünü ile sunulan indirimli üründen sonra Sinbo SCM 2928 Türk kahvesi makinesi de unutulmayarak devam etmiş. Ayrıca Pipetli kapaklı desenli şişe ürünü de sunan market Renkli figürlü pipetContalı saklama kabı ile ayrıca muhteşem indirimlerine devam etmiş. A101 aktüel ürünler kataloğunda yer alan indirimli ürünlere daha yakından bakacak olursak; Del Vetro oval cam saklama kabı ve Bonny erzak kabının yanı sıra Figürlü çocuk çatal/kaşık ile Trend saklama kabı 3’lü ürünleri de biz ve siz değerli müşterilere sunulmuş. A101 indirimlerinde Beslenme kabı, Süzgeç, Çok amaçlı 3 gözlü sepet ve Kanguru dikdörtgen sepet ürünleri de 27 temmuz itibari ile sunulacakken Süzgeçli kesim panosu ile Çok amaçlı mutfak düzenleyici de listede yerini almış. Son olarak ise Desenli cam ürün çeşitleri de ayrıca A101 market sayfalarında yerini almış. A101 aktüel ürün katalogları yeni indirimlerinde bu hafta bu şekilde fırsatlar var. Daha fazlası için a101.com.tr'den gelecek olan sayfaları incelemekte yarar var. Bekleyip görelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 21 Temmuz 2017 tarihinde, A101 27 Temmuz 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...