A101 27 temmuz itibari ile indirimli ürünlerini sunmaya devam ediyor. Bu haftanın A101 aktüel ürünlerinde Aldın Aldın fırsatları önemli bir yer tutuyor. Neden mi, çünkü çok seviliyor. Biz de çok seviyoruz diğerleri de… Peki neler var, detaylarda boğulalım: İlk olarak Kaymaz taban saçaklı yolluk harika bir fiyat ile geliyor. Diğer üründe Kaymaz taban saçaklı yuvarlak halı sizlerle olurken ayrıca Tek kişilik pike ve Çift kişilik pike de unutulmamış. Ev tekstili adına pek çok ürün sunan market pek çok ihtiyacı karşılıyor. Gerçekten çok iyi değil mi, bu kadar uygun fiyata bu kadar çok ürünü sunmak gerçekten büyük başarı… Tebrikler gerçekten… Devam edecek olursak; Bayan keten ayakkabı ile devam eden sayfada Silk&Blue bay/bayan suba çorap, Silk&Blue bay desenli boxer, Silk&Blue bayan dantelli slip 3’lü ve son olarak ise Silk&Blue dantelli toparlayıcı sütyen sunulmuş. Kaçmaz A101 indirimlerinde kaçmaz fırsatlar bu şekilde işte… A101’e kocaman bir Maşallah… İyi ki varsın A101.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 21 Temmuz 2017 tarihinde, A101 27 Temmuz 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...