A101 23 Aralık 2017 tarihli ürünlerini duyurdu. A101’den edinilen bilgiler ışığında fırsatlara yakından bakalım. Bu hafta yine bir Efsane indirim sunan A101 10 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli indirimli ürününü belirlemiş gözüküyor. 10 TL ve üzeri alışverişlerde 23 Aralık ile 29 Aralık tarihleri arasında stokların da var olması ile ve bazı ön şartların da sağlanması ile Fairy bulaşık deterjanı 450ml ürünü 3,50 TL yerine 1,95 TL’ye geliyor. Yine kocaman bir indirim… Özellikle A101’in bu güzel fırsatlarına devam etmesi oldukça güzel… Her hafta sonu yeni bir sürpriz indirim ile müşterisini karşılayan marketin bu hafta sonunda da güzel bir fırsat ile gelmesi oldukça sevindirici… Türkiye’nin dört bir yanında faaliyet gösteren ve 7000’i aşan market sayısı ile indirimlerini dağıtabilen bu market oldukça güzel işler başarıyor. Stokların sınırlı olması dışında bir problem de yaşatmayan bu market hem müşterisini sevindiriyor hem de ülke ekonomisine katkı sağlıyor. Hem istihdam olanağı sağlıyor hem de müşterisine uygun fiyatlı ürün sunuyor. Daha ne olsun ki; teşekkürler A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Aralık 2017 tarihinde, A101 28 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...