A101 28 Aralık Perşembe aktüel Aldın Aldın indirimleri hız kesmiyor biz de indirimleri incelemeye devam ediyoruz. Bu hafta A101 aktüel ürünlerinde güzel bir takım fırsat yer alıyor. Bu fırsatlara yakından bakalım. Cazip indirimlerin neler olduğunu görelim. Altınkılıç tam yağlı beyaz peynir 1 kg ile başlayan sayfada Cibus toz permasan 100g unutulmuyor. Ayrıca Polderkaas Gouda peyniri çeşitleri 95g da sizlerle oluyor. Markette Muratbey dilimli peynir çeşitleri 200g ile Yörsan ayran 2 litre de es geçilmezken Altınkılıç tam yağlı olgunlaştırılmış beyaz peynir 500g ürünü de bulunuyor. A101 market indirimlerinde Tarabya rende mozzarella 200g da sizlerle oluyor. Bu haftanın A101 aktüel fırsatlarında Eti Pastamia sütlü ballı ve cevizli pasta 265g de sizlerle. Parex Smart temizlik seti sevilen ürünü ile devam eden indirimler Abc 2'si 1 arada sıvı çamaşır deterjanı 2228ml de genişlemiş. Ayrıca temizlik fırsatlarında Abc Parfumia konsantre çamaşır yumuşatıcı 1440ml de yer almış. Bu hafta A101 aktüel ürünlerinde Gillette Blue3 3 bıçaklı tıraş bıçağı 6'lı da sizlerle. La Diva eşek sütlü sabun 155g de gelirken son olarak ise Nouveau desenli peçete 20'li de bu haftanın indirimi olarak karşımıza çıkmış. Teşekkürler A101.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Aralık 2017 tarihinde, A101 28 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...