A101’DE FIRSAT BİTER Mİ? Bitmez, 23 Mart 2019 aktüel ürün kataloglarında bu hafta sonu çok özel indirimler sunan A101 market Papia Parfümlü Tuvalet Kağıdı 8'li ürününü sunacak. Normal satış fiyatı 17,45 TL olan bu ürünü 8,95 TL’ye alma imkanı sunan A101 MARKET; 10 TL ve üzeri alışveriş yapmanızı istiyor. 10 TL ve üzeri alışveriş yaptığınız vakit Papia Parfümlü Tuvalet Kağıdı 8’li ürününü 8,95 TL’ye alıyorsunuz. İndirim böyle yapılır, demeden geçmek olmaz. A101 yine yapmış… Normal Satış fiyatından kat ve kat daha uyguna bir ürün nasıl satılır, adeta örnek olan A101; her hafta yeni bir ürünü muhteşem oranlar ile indirime sunuyor. Üstelik yapmanız gereken ise sadece 10 TL veya 10 TL üzeri alışveriş yapmak… Stoklar da müsait ise indirimli olan bahsi geçen ürünü satın alabiliyorsunuz. Gerçekten muhteşem bir uygulama ve yine altında A101 imzası var. İndirim ve kampanyanın adresi olmanın ne demek olduğunu A101 çok iyi biliyor. Teşekkürler A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 21 Mart 2019 tarihinde, A101 28 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...