A101 28 Mart 2019 tarihinde yeni haftasına giriyor. A101 aktüel bu hafta sürpriz bir ürünü sizler için getiriyor. Çok memnun kalacağınız bu ürünün fiyatını da oldukça uygun bulabilirsiniz. Havaların ısınması ile birlikte bu ürünlere duyulan ihtiyaçlarda artıyor. Ayrıca A101 aktüel de ücretsiz teslimat ve kurulum hizmetinin olduğunu da belirterek bu ürünün ne olduğunu açıklayalım. SEG SDF 2451 M Derin Dondurucu 1.199,00 TL olarak satışa sunuluyor. Bu üründe taksitlendirme imkanı da var. Ayrıca bu ürün Vestel güvencesiyle sizlere sunuluyor. 2 yıl garanti imkânından da faydalanabileceğiniz A101 ürününü kaçırmayın. Çok güzel ürünleri ile sevenlerini mutlu eden A101 market 28 Mart tarihinde sizleri mutlu etmeye devam ediyor. Bu ürünün detaylarına değinecek olursak… 2 adet dondurucu bölme, 4 adet dondurucu çekmece ve 4 yıldızlı derin dondurucu özelliği de var. Alanların çok memnun kalacağı bir ürünü A101 aktüel sizlerle buluşturuyor. Katalog incelemelerimiz ve fiyat değerlendirmemiz devam ediyor. Aktüel Ürünler olarak kataloglardaki ürünleri tek tek inceliyoruz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 21 Mart 2019 tarihinde, A101 28 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...