A101 aktüel ürünlerinde 30 nisan cumartesi ve 31 nisan Pazar günlerinde geçerli olacak olan ve stoklarla sınırlı olan ürünler sunuldu. Bizler de bu ürünleri inceleme kararı aldık. Bu sayfada Wind toz deterjan 10kg, ABC sıvı çamaşır deterjanı 270ml, ABC sıvı çamaşır deterjanı 3 L, ABC yüzey temizleyici 4L, ACE ultra çamaşır suyu, Pril Gold bulaşık makinesi tableti 60lı, Brid çamaşır ve bulaşık makinesi temizleyici tablet 2li bu sayfada… Fresh Soft ıslah havlu 3x64 klasik, Molped hijyenik ped 24lü gece, Elidor saç bakım seti çeşitleri 3lü, 8x4 deodorant çeşitleri 150ml ve 8x4 roll on çeşitleri 50ml bu sayfada yerini alıyor. Toybox Oyuncaklı sakız 5g, Maltana aromalı gazlı içecek 270 ml armutlu veya ananaslı, Nescafe 3ü 1 arada fındıklı kahve 8li, Doğadan Hasat siyah çay 1 kg (A101’e Özel) de bu sayfada yerini alıyor. Keskinoğlu soslu piliç kanat, piliç schnitzel pane, Mezzemarin su ürünleri salatası ve Mezzemarin uskumru Çiroz da bu sayfada yerini alan leziz ürünler olarak karşımızda oluyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 25 Nisan 2016 tarihinde, A101 28 Nisan 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...