A101 aktüel ürün kataloglarında bu hafta tadı damağınızda fiyatı aklınızda kalacak muhteşem ürünler var. 26 aralık 2016 ile 1 ocak 2017 arasında geçerli olacak olan bu muhteşem indirimlerde indirimli fiyatlar sizleri bekliyor. Ne bu ürünler, şimdi başlıyoruz. Yörsan ev tipi yoğurt 5 kg 11,95 TL fiyatı ile %20 indirim uygulanmış şekilde sizlerle oluyor. Bir diğer üründe Karlıdağ tereyağı 950g 21,95 TL fiyata sahip olarak sizlerle olacak. Bu ürün için uygulanmış indirim ise %15. Kaçmaz… Muhteşem fiyatlı lezzetli ürünlerin diğerinde %15 indirimli fiyatı ile Pınar kahvaltı keyfi tam yağlı beyaz peynir 800g 10,95 TL olarak sizlerle. Ayrıca bu hafta bu sayfada yer alacak olan indirimlerde Ekici izmir tulum peyniri 350g 6,95 TL olarak sizlerle olacak ve bu ürün için uygulanmış indirim ise %14. A101 hafta boyu fırsatlarda yer alan indirimlerde Muratbey topi peynir 250g 5,45 TL olarak satılacakken 2 farklı lezzetli ürün de sizleri beliyor olacak. Bu ürünlerden biri Hanımdan yaş pasta çeşitleri 600g 6,95 TL fiyatı ile ve diğer ise Hanımdan cheescake çeşitleri 650g 7,75 TL. Her ikisi de gerçekten harika, lezzetli ve fiyat olarak da çok uygun. Bizce kaçırılmaması gereken 2016 yılı muhteşem indirimlerinin belki de son sayfası… Bir sonraki sayfa ile indirimleri incelemeye devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Aralık 2016 tarihinde, A101 29 Aralık 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...