A101 aktüel ürünleri kataloğu yeni fırsatları yayında. A101 26 Aralık 2016 günü indirimli olarak sizlerle olacak olan ürünlerde 1 Ocak 2017’ye kadar bu fiyatlarla bu ürünler alınabilecek. Peki ne bunlar, “İkincisi %50 indirimli” olarak gelen bu ürünler arasında Prima bebek bezi çeşitleri İkiz Paket sizlerle 19,95 TL’den buluşacak. Bebek bezi çeşitlerinde olan bu indirimler kaçmaz. Bu üründen 1 adet aldığınızda aynısını 2. Kez aynı alışverişte alırsanız ikinci aldığınıza %50 daha az ödüyorsunuz. Müthiş bir fırsat… Durex ürünlerinde de bu hafta indirim var. Ayrıca Birşah süzme yoğurt 900gr ürününde 5,95 TL fiyat var ve bu üründe de ikincisi %50 indirim sizlerle. Devam edelim. Tahsildaroğlu ezine klasik beyaz peynir 600gr da bu sayfada. Dana macar salam 250gr ürünü Baştacı markalı olarak sizlerle olurken Meodi markalı çikolata ürünü de sizlerle. Ayrıca Findux kakaolu fındık kreması da sizlerle. Bu haftanın ikincisi yüzde elli indirimli A101 aktüel 26 aralık – 1 ocak kataloğunu akardık. İlerleyen günlerde 2017 yılına ait yeni sayfalar ile sizlerle olacağız.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 23 Aralık 2016 tarihinde, A101 29 Aralık 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 26 Aralık 2016 – 1 Ocak 2017 Aktüel Ürünleri” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...