A101 aktüel ürünler kataloğu TORKU markalı ürünleri sizlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyor. Biz de bu haftanın indirimlerini inceleme fırsatı buluyoruz. A101 29 ARALIK 2016 Perşembe günü satışa çıkacak olan bu ürünlerde müthiş fırsatlar var. Torku fındık ezmesi ürünü, Banada kakaolu fındık kreması 1kg ürünü sizlerle. Torku kristal toz şeker ürünü de indirimli olarak sizlerle. Ayrıca leziz Torku helvalarında da indirim var. Hun markalı ürünlerde de bu hafta indirimli fiyatlar sizlerle olacak. A101 26 aralık aktüel kataloğunda bulunan ve bu haftanın önemli fırsatları olarak görülen bu yeni indirimlerde ek olarak basılı sayfalarda şekerlemeler ve çikolatalar da var. 2016 yılının sonu 2017 yılının başı ve yılbaşında evinizde TV izlerken tüketebileceğiniz bu leziz ürünler de kaçmaz fiyatlar ile sizlerle. A101 fırsat ürünlerinin 26 aralık indirimlerinde ayrıca Torku ürünlerinin lezzetli ürün gruplarında yapılan indirimler ise ayrıca güzel… A101 MARKET indirimli kataloglarında ayrıca yer alan diğer ürünleri ilerleyen günlerde sizlerle buluşturacağız. Şimdilik 29 aralık kataloğunu incelemeye devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 23 Aralık 2016 tarihinde, A101 29 Aralık 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...