A101 29 Aralık aktüel ürün katalogları 2016 yılı sonu 2017 yılı başı fırsat ürünleri yeni hafta perşembe günü sizlerle olacak. A101 aktüel fırsatlarının yer aldığı kataloglarda bakalım hangi ürünler var, inceleyelim. İlk olarak gözümüze çarpan kuşkusuz ki Verda ürünleri... Bu ürünler şöyle: Verda granit derin tencere 35,00 TL olarak sizlerle. Verda granit karnıyarık tenceresi 35,0 0TL olarak sunulurken ayrıca Verda granit tava 22,50 TL'den bu hafta A101 indirimleri arasında yer alıyor. Verda granit tencere ürünleri oldukça kaliteli olmakla beraber granit ürünlerin kullanım kolaylığı, temizliği ve dayanıklılığı zaten tartışılmaz. Siz de granite sebepsiz yere çokça paralar vermeyin. A101 Verda ürünleri ile granit tencere asıl uygun fiyata satılır, gösteriyor. Ayrıca bu hafta çeşitli mutfak ürünleri de sizlerle olacak. Bunlardan biri çubuk blender ve fiyatı yine 35,00 TL. Ayrıca cevze, kek kalıpları, şişeler, saklama kabı ve erzak kabı ürünleri de bu hafta sizlerle. Ayrıca bu basılı sayfada sizlere A101 çeşitli ürünler de sunmuş. Bunlar: Fakir E-110 ütü, Aprilla dijital banyo baskülü, Sinbo SHC-4364 şarj edilebilir saç kesme makinesi, Sinbo SHD-7057 saç düzleştirici, Altus AL-706 saç kurutma makinesi ve Küpe-bileklik çeşitleri ile toka çeşitleri... Bu ürünler de A101 29 aralık ile kaçmaz!

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 21 Aralık 2016 tarihinde, A101 29 Aralık 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 6 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 29 Aralık Aktüel Kataloğu – Verda Granit Tencereler” için 6 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...