A101 29 Aralık aktüel ürün kataloglarında bu hafta yine çok konuşulacak muhteşem ürünler sunuyor. A101 bu hafta ve hatta 2016 yılının son kataloğu olan bu sayfada sizlere HITACHI 55 inch Ultra HD uydu alıcılı Smart TV 4K ürününü sunuyor. Basılı katalog görsellerinde 2199,00 TL olan bu ürün dahili uydu alıcısına sahip ve dahili Wi-Fi özelliğini barındırmakta... Ayrıca 4K yani ultra hd özelliğindeki ürün için ücretsiz montaj hizmeti de var. 55 inch yani yaklaşık 144cm ekrana sahip ürün oldukça büyük olarak dikkatleri üzerine topluyor. Sayfada ayrıca Regal derin dondurucu da yer almakta... Bu ürün ise 299,00 TL olarak ve Vestel güvencesi ile sizlerle. Ürün 3 çekmeceli olarak sunulurken diğer özellikleri katalog görselinden okunabilmektedir. Sayfada ayrıca Vestel Venus V3 5040 cep telefonu 449,00 TL olarak sizlerle. 4,5 G destekleyen bu ürün de kaçmaz. Ayrıca basılı görsellerde çeşitli ev tekstili ürünleri ve sıcak su torbası gibi ürünler de var. Tek kişilik pamuk battaniye, desenli tek kişilik yorgan, muya ayakkabı ürünleri, sıcak su torbası ve metal dikiş kutusu gibi ürünler sizlerle. A101 29 Aralık aktüel ürünler kataloğu 2016 yılı sonu 2017 yılı başı fırsatlarını aktarmaya devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 21 Aralık 2016 tarihinde, A101 29 Aralık 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 3 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 29 Aralık Aktüel Ürünleri – HITACHI TV” için 3 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...