A101 aktüel ürün katalogları hafta sonu fırsatları Yılbaşında evde oturacaklara harika ürünler sunuyor. A101 2017 yılına girerken evinizde güzel vakit geçirmeniz için çeşitli atıştırmalık ve cips ürünlerini sunuyor. Ayrıca çerezler ve çikolatalar da sizlerle. Bu haftanın A101 aktüel 31 aralık sayfalarında Tropikana Antalya nar 1lt nar nektarı ürünü adet olarak 2,45 TL’den sizlerle. Bir diğer üründe Ice Tea Lipton şekersiz şeftali aromalı içecek 1lt var ve 1,95 TL’den sizlerle. Aynı zamanda sayfada Lipton Ice Tea mango ve egzotik meyve aromalı buzlu çay 1lt ürünü de 1,95 TL’den sizlerle. Tropikana Pastane portakal parçacıklı içecek 1lt ise 2,45 TL olarak sizlerle. Bir diğer üründe dev boy cipsler var ve ürünler şöyle: Sade patates cipsi 215gr Lays / Baharat çeşnili mısıt cipsi 258gr Doritos / Sade patates cipsi 215gr Ruffles Mega Boy ürünleri adet olarak 4,50 TL’den sizlerle. A101 31 aralık aktüel ürünleri hafta sonu indirimlerinde Çerezya fındık içi, karışık kuruyemiş, tuzlu yer fıstığı ürünleri de var. Su ise Hayat ile geliyor. Sayfada hafta sonunda ayrıca çeşitli bisküvi ve çikolata ürünleri de sizlerle.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Aralık 2016 tarihinde, A101 29 Aralık 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...