A101 29 ekim aktüel ürün katalogları muhteşem fırsatları başlıyor. A101 aktüel ürünlerinde bu hafta yine birbirinden çeşitli ürünler uygun fiyat ve kalite ile sizlerle. İlk sayfada geçtiğimiz haftalarda da gördüğümüz 3 farklı ürün sizlerle olacak. Bu ürünlere değinecek olursak; "Kampanya stoklarla sınırlı olup, ürünler her markette bulunmayabilir" etiketi ile gelen sayfada Acer ES1 Notebook, Acer 531 Notebook ve Acer C3A5 notebook ürünleri sizlerle. Bu ürünlerin her modeli mulunduğunuz markete gelmeyebilir. Bu yüzden kesin bilgi için 29 ekim günü A101'den kontrol etmenizi öneririz. Bu ürünlerin ortak özellikleri ise şu şekilde belirtilmiş: Win 8.1 işletim sistemi, Intel Celeron N3050 işlemci, 2GB DDR3 RAM, 500 GB HDD1, HD webcam, Bluetooth 4.0, SD kart okuyucu, 15.6'' LED ekran ve 2 yıl Acer garantisi... Ayrıca bu ürünü World ve Bonus kredi kartlarınıza özel 84,37 x 8 taksit şeklinde de satın alabilirsiniz. Diğer ürünler ise şu şekilde sıralanmış; Toshiba 16GB Micro SDHC hafıza kartı, Toshiba 16 GB USB Bellek ve Hometech NEO GOLD 105 uydu alıcısı bu sayfada sizlerle.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Ekim 2015 tarihinde, A101 29 Ekim 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...