A101 29 Ekim 2015 aktüel ürün kataloglarının son sayfasının incelemesi ile sizlerle birlikteyiz. A101 29 ekim aktüel katlaloğunun bu sayfası Singer 14 SH 654 overlok makinesi ürününü 399,00 TL'den sizlerle olacağını ifade ediyor. Bu ürün 4 iplik overlok, elektronik pedal, 3 veya 4 iplikte çalışabilme, diferansiyel beslenme sistemi, esnek kumaşta overlok yapabilme,ince kumaş kenar overloğu: eşarp - organze kumaş, 3mm - 6,7mm arası dikiş genişliği ayarı, kesme bıçağı, renklendirilmiş iplik takma kılavuzu ve şeması ve 2 yıl garanti şeklindedir. Ayrıca taksit seçeneği de bulunuyor. Bir başka ürün olan Singer Promise 1408 dikiş makinesi ürünü de 229,00 TL fiyatı ile sizlerle. Bu ürünün özellikleri ise şu şekilde: 8 değişik dikiş ve dekoratif desen, 5mm genişliğinde zikzak yapabilme, 4 adıma ilik açabilme, sürfile yapabilme, çift iğne kullanımı ile yan yana paralel dikiş yapabilme, düğme ve fermuar dikme, elektronik pedal ve geri dikişin yanında 2 yıl Singer garanti ve World ile Bonus kartınıza 30,00 TL X 8 şeklinde taksit imkanı A101'de. İşte o a101 aktüel kataloğu...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Ekim 2015 tarihinde, A101 29 Ekim 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...