A101 29 Eylül 2016 aktüel ürünler kataloğunda yer alan ve A101 26 Eylül 2016 ile 2 ekim 2016 tarihleri arasında geçerli olacak olan indirimler sizlerle. A101 ikincisi % 50 indirimli ürünleri bu hafta da tüm hızı ile devam ediyor. A.101 aktüel ürünlerinde çorbalar ve baharatlar bu sayfada indirime giriyor. Üstelik ikincisini aldığınızda ürüne yarı fiyat ödüyorsunuz (ikincisi için). Bu ürünlerin neler olduğuna ve bu ürünlerin hangi çeşitlerle bizlerle olacağına detaylıca bakalım. USTASINDAN markalı olarak gelen çorba çeşitleri 0,75 TL'den sizlerle olacak. Bu üründen ikinci kez aldığınızda ise ikinci ürüne 0,375 TL ödemiş ve toplamda 1,125 TL ödemiş olacaksınız. A101 market indirimlerinde Ustasından et/tavuk bulyon ürünü de 0,70 TL'den sizlerle olacak ve bu ürün de ikincisi %50 indirimli olarak sizlerle olacak. Diyar markalı olarak gelen ürünlerde de farklı fiyat ve farklı ürünler bu hafta A101 markette olacak. Ayrıca Çokça çiğ köfte, acılı ezme, rus salatası ve arnavut ciğeri gibi ürünler de bu hafta A101 market ile indirime girecek.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 20 Eylül 2016 tarihinde, A101 29 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...